


10 320 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота чаші | 30 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина чаші | 48 см |
| Матеріал | Кераміка |
| Відстань між отворами | 18 см |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип чаші | биде |
| Ширина чаші | 37 см |