





11 088 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота чаші | 30 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина чаші | 56 см |
| Кришка в комплекті | Да |
| Матеріал | Кераміка |
| Матеріал кришки унітаза | ABS-пластик |
| Відстань між отворами | 18 см |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип закриття кришки | soft-close |
| Тип унітазу | безобідковий |
| Тип чаші | унітаз |
| Колір кришки | білий |
| Ширина чаші | 36 см |