







21 262,01 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoka |
| Країна виробник | Польща |
| Тип підводки | Гнучка |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид змішувача | одноважільний |
| Висота | від 30 см і вище |
| Висота (см) | 110 |
| Гарантія | 5 років |
| Діаметр з'єднання | 1/2 дюйма |
| Довжина виливу | от 20 см |
| Довжина виливу (см) | 21 |
| Довжина шлангу (см) | 150 |
| Максимальна температура | 90 °C |
| Матеріал | сталь, латунь |
| Призначення | для ванни та душу |
| Розпродаж | Да |
| Спосіб монтажу | Підлоговий |