






9 999 ₴
🌍 Про бренд Geberit
Geberit — швейцарський виробник сантехніки світового рівня, відомий надійністю, довговічністю та високими стандартами якості.
🌍 Про бренд AMADEUS / Volle
Volle — іспанський бренд сантехніки, що поєднує сучасний дизайн, комфорт та інноваційні технології.
🛠 Інсталяція Geberit DUOFIX PRO включає:
🚀 Характеристики та переваги:
🧱 Місце застосування:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geberit |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1120 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма чаші | Овальна |
| Тип сантехнічного виробу | Унітаз |
| Унітаз | Да |
| Мікроліфт | Да |
| Зливний механізм | Натискання на кнопку |
| Сидіння з кришкою | Да |
| Бачок | Да |