

3 470 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11.2 кг |
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 324 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Форма вмивальника | Кругла |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 125 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Qtap |
| Артикул | QTKALWHI4115F009 |