

2 330 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquatronic |
| Країна виробник | Україна |
| Теплова потужність | 1783 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Випробувальний тиск | 12 бар |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 4.34 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 19.2 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Сталь |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 104 мм |
| Підключення теплоносія | 1/2" |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Так |
| Кран Маєвського | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | 22 |
| Бренд | Aquatronic |
| Артикул | A22600700K |
| Ширина, мм | 700 |