






9 069 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Виробник | Qtap |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 324 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Чехія |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 345 мм |
| Висота | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | QT18112261MBMB |
| Бренд | Qtap |