






8 826 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 30.7 кг |
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 840 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Qtap |
| Артикул | QT0588HDU 5005W |