






5 822 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11.2 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 324 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Чехія |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 485 мм |
| Висота | 135 мм |
| Глибина | 375 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | QT172074MBMB |
| Бренд | Qtap |