







7 825 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 13.1 кг |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Колір | Чорний |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Отвір під перелив | Так |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 324 міс |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Чехія |
| Встановлення умивальника | Підвісна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 495 мм |
| Висота | 130 мм |
| Глибина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | QT12112173SMBMB |
| Бренд | Qtap |