







6 792 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 580 мм |
| Ширина | 345 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Qtap |
| Артикул | QT1488HDU580W |