






5 544 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 13 кг |
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Спосіб установки | Підвісний |
| Колір | Білий |
| Випуск (злив) | Вертикальний |
| Організація змиваючого потоку | Душовий |
| Форма чаші | Овальна |
| Стан | Новий |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Конструкція чаші | Воронкоподібна |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 470 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Зовнішній діаметр випускного отвору | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Qtap |
| Артикул | QT2388U460EWD |