








5 082 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 11.1 кг |
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 324 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Колір | Білий |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Встановлення умивальника | На п'єдесталі |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Розташування отвору під змішувач | Праворуч |
| Отвір під перелив | Так |
| Вид сантехнічного вироба | Комплект (умивальник з п'єдесталом) |
| Матеріал п'єдесталу | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 530 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота п'єдесталу | 400 мм |
| Ширина п'єдесталу | 130 мм |
| Комплектація | |
| П'єдестал | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Qtap |
| Артикул | QT2311LP304BEWD |