







15 708 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 40 кг |
| Виробник | Qtap |
| Гарантійний термін | 180 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Колір | Білий |
| Матеріал пісуара | Кераміка |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Qtap |
| Артикул | QT1488U960A01ACW |