





3 023 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Qtap |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага | 19 кг |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Матеріал унітазу | Кераміка |
| Випуск (злив) | Вертикальний |
| Конструкція чаші | Воронкоподібна |
| Організація змиваючого потоку | Душовий |
| Форма чаші | Овальна |
| Гарантійний термін | 300 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 465 мм |
| Висота | 250 мм |
| Зовнішній діаметр випускного отвору | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | QT0823HD5LW |
| Бренд | Qtap |