






6 300 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 9.65 кг |
| Розташування отвору під змішувач | Зліва |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Форма вмивальника | Квадратна |
| Виробник | Qtap |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Гарантійний термін | 324 міс |
| Стан | Новий |
| Отвір під перелив | Немає |
| Країна виробник | Чехія |
| Встановлення умивальника | Накладна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 405 мм |
| Глибина | 405 мм |
| Висота | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | QT1511A057TW |
| Бренд | Qtap |