






10 626 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 25.5 кг |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Виробник | Qtap |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Два |
| Гарантійний термін | 324 міс |
| Стан | Новий |
| Отвір під перелив | Так |
| Країна виробник | Чехія |
| Встановлення умивальника | Врізна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1205 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Висота | 190 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | QT0111FL8167GW |
| Бренд | Qtap |