







9 603 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 35 кг |
| Розташування отвору під змішувач | По центру |
| Матеріал умивальника | Кераміка |
| Вид сантехнічного вироба | Умивальник |
| Форма вмивальника | Прямокутна |
| Виробник | Qtap |
| Колір | Білий |
| Кількість отворів під змішувач | Одне |
| Гарантійний термін | 324 міс |
| Стан | Новий |
| Отвір під перелив | Так |
| Країна виробник | Чехія |
| Встановлення умивальника | Окремо стоїть |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Висота | 825 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | QT0511G315W |
| Бренд | Qtap |