
26 550 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 61 |
| Вага в упаковці (кг) | 65 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 120 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 146х60х69 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 150х65х74 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 1 |
| Керування | Механічне |
| Країна-виробник | Болгарія |
| Монтаж | Напольный |
| Объем, л | 200 |
| Мощность ТЭНов | 3000 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |