
58 050 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ELDOM |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 272 |
| Вага в упаковці (кг) | 280 |
| ГАРАНТІЯ НА БАК | 120 міс. |
| ГАРАНТІЯ НА ЕЛЕКТРИЧНУ ЧАСТИНУ | 24 міс. |
| Габарити (ВхШхГ) | 202 x 110x 120 см |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ) | 212 x 115x 125 см |
| КІЛЬКІСТЬ ТЕНІВ, ШТ | 3 |
| Керування | Механічне |
| Країна-виробник | Болгарія |
| Монтаж | Напольный |
| Объем, л | 1000 |
| Мощность ТЭНов | 4000 Вт |
| ТИП ТЕНУ | Мокрий |
| ФОРМА БОЙЛЕРА | Циліндрична |