

13 200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mexen |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота чаші | 50 см |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина чаші | 24,5 см |
| Матеріал | Кераміка |
| Відстань між отворами | 11 см |
| Спосіб монтажу | Підвісний |
| Тип чаші | пісуар |
| Ширина чаші | 29 см |